Utarit Bilişim, KAM’21’de yerini aldı

UTARİT 1995 yılında sektöre adım attığında, barkodlu otomasyon sistemleri tüm dünyada hem sanayi ve üretim alanlarında, hem de günlük yaşamda büyük önem taşıyan, görece yeni teknolojilerdi.

Yazılım ve donanım mühendisliğinin diğer tüm alanlarda olduğu gibi OT / VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama) konusunda eriştiği bu nokta, 1995 yılından bu yana müthiş bir hızla ilerliyor. Utarit, bu hızlı süreci sahip olduğu nitelikli insan kaynağı, birikimi ve bugüne kadar hizmet verdiği kurumsal müşterilerinin referansları ile bugünlere taşımıştır.

Bilişim sektörünün dünyada yaygınlaşmaya başladığı kısa geçmiş göz önüne alındığında, Utarit’in bu yoldaki uzun soluklu ve başarılı adımları hemen dikkat çekmektedir. Geçen zaman içinde hizmet verilen kurumsal markaların duyduğu güven, Utarit’in sorumluluklarını daha da artırmış ve kendi ile yarışır konuma getirmiştir.

Utarit müşterilerinin beklentisini portföyündeki sistemler ile sınırlı tutmayıp, OT / VT konusunda son teknolojileri içeren yeni uygulamalar geliştirmek için AR-GE çalışmaları yapmakta ve işletmelerde verimliliğin artırılmasına yönelik bilgilerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Verimliliğin artırılması ve hizmetin sürdürülebilirliği, Utarit’in önemli farklarından birini oluşturmaktadır. Tamamı yerli sermaye ve işgücüne sahip olan Utarit’te, bilişim konusunda uzman yazılım, donanım, AR-GE, elektronik mühendisleri ve uygulama danışmanları ile yazılım / donanım servis ve destek sorumluları hizmet vermektedir.

Utarit; dünyadaki gelişmeleri daima izleyen ama daha da önemlisi alanında çıtayı yükselten çalışmaları ile bilişim sektörünün önemli markaları arasında olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.

http://www.utarit.com/