DEKA Mühendislik, KAM’21’de yerini aldı

Kuruluşundan bu yana birçok mekanik taahhüt projesini başarı ile tamamlayan firma, DEKA Mühendislik Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited; ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında anahtar teslimi tesisat taahhütleri yapmaktadır.

DEKA Mühendislik tarafından kurulan sistemler, gerek çalışılan ortamlarda konfor şartlarını, gerekse endüstriyel ortamlarda istenilen proses şartlarını sağlayacak şekilde, konusunda uzman ve tecrübeli mühendisler tarafından projelendirilmekte ve uygulanmaktadır.

DEKA Mühendislik, hava kanalı, klima santrali, ısı geri kazanım cihazı, nem alma cihazı, hücreli fanlar ve paket
chiller gruplarında yüksek kalite standartlarını ve teknolojik yenilikleri takip ederek, projelerinde uygulamaya koymaktadır.

DEKA Mühendislik, bugüne kadar yaptığı işlerde, herhangi bir marka ve sistemi değil, mekanik sistem danışmanlığı yaklaşımıyla, projeye uygun çözümler önermiştir.

DEKA Mühendislik’in güvenilir olmasında; malzeme seçimindeki titizlik, imalat ve montaj konusunda teknik yeterlilik ve iş kalitesi önemli rol oynamaktadır. Kaliteli ekipmanlar ve yüksek kalitedeki işçilik sayesinde ekonomik olarak en kısa zamanda iş teslimi ve yedek parça imkanı sunulmaktadır.

https://www.dekamuhendislik.com.tr/tr-TR/